Bobolider LUX – pieluszka 3w1 :) 1


Gdy tylko ją rozpakowałam, urzekła mnie miękkością minkee. Śliczna i różowiutka, idealna na pupę mojej córeczki 🙂 Pieluszka Bobolider LUX z wkładem z bambusa.

Jest to nowa seria pieluszek Bobolider. Jedna pieluszka, a może być:

  1. AIO (All in one) – w kieszonce ma wszyty wkład z mikrofibry
  2. Kieszonką – na dodatkowy wkład zwiększający jej chłonność
  3. SIO (Snap in one) – z przypinanym dodatkowym wkładem (z bambusa), dzięki czemu przy niewielkim przemoczeniu, wymieniamy tylko wkład.

Na zewnątrz miękki minkee z powłoką PUL, wewnątrz mikropolar.

Przypinany wkład uszyty jest z 4 warstw – jedna to mikropolar, dwie z wiskozy bambusowej z bawełną oraz jedna z tkaniny bambusowej. Szybko schnie, bardzo dobrze chłonie, miły w dotyku.

IMG_9922a (800x533)

IMG_9923 (800x533)

IMG_9925 (800x533)  IMG_9924 (533x800)

Pieluszka po pierwszym praniu nie uległa zniekształceniu, nadal mięciutka i delikatna jak nowa, nie kulkująca się.  Po drugim praniu zaczęły pojawiać się kulki na wewnętrznej warstwie – mikropolar.

Dopinana wkładka – super! – nawet po praniu wygląda jak nowa.

System nap umożliwia dopasowanie kieszonki do wagi i sylwetki dziecka. Córeczka waży ok 10 kilogramów – pieluszka ma jeszcze zapas, żeby poszerzyć zapięcie w pasie. Idealnie się dopasowuje, nic nam nie przeciekło. Jednak w porównaniu do innych pieluszek Bobolidera, ta wypada mniejsza.
IMG_9951 (800x533)

IMG_9955 (533x800)

Jest bardzo chłonna. Z przypiętym wkładem idealnie sprawdziła się u nas na noc – 11 godzin. Nie przeciekła w żadnym miejscu, ale… gumki mocno się odcisnęły… Gumki ma dość mocne. Dlatego rozpięłam zupełnie pieluszkę na długości, wtedy nic się nie odcisnęło i leżała idealnie. Czyli wystarczy dobrze dopasować.

IMG_9973 (592x800)

No i – co jest właściwością niektórych AIO – łatwa w obsłudze, ale przez wszyty wkład pieluszka dłużej schnie.

IMG_9927 (800x533)

Bobolider LUX jest delikatną pieluszką, łatwo ją dopasować i zdecydowanie na plus od innych Boboliderów.

Podsumowując,

pieluszka przypadła mi do gustu! Starszej córce też – wciąż dopomina się by ją założyć tej młodszej 😉 Pomijając skulkowany mikropolar, jest idealną pieluszką zarówno na noc, jak i dłuższe wyjścia.

Edit: Córka starsza i przy ząbkowaniu w nocy musimy się ratować chłonniejszym wkładem. 😉


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Bobolider LUX – pieluszka 3w1 :)

  • OlaSz

    Też ją testowałam :). Mojego serca nie skradła, za to kieszonka Bobolider miło mnie zaskoczyła 😀 i polecam jeśli widzę, że warto komuś akurat ten produkt polecić.